Nasıl Çalışır?

Mevcut kapı zilinizi sökün. Artık duvarınızda en az iki kablo göreceksiniz. Cihaza güç vermek için bu iki kabloyu DoorBird IP Görüntülü Kapı İstasyonuna bağlayın ve cihazı kapınızın yanına monte edin. Herhangi bir data kablosu çekili değilse Wifi üzerinden kablosuz olarak DoorBird'ü İnternet yönlendiricinize bağlayın. Tamamlandı! Birisi kapı zili düğmesine basarsa artık akıllı telefonunuzda veya tabletinizde anında uyarılar alacaksınız. Artık yoldayken bile ziyaretçilerinizi gerçek zamanlı olarak görebilir ve konuşabilirsiniz. Görüşmelerinizin güvenliği bizim için önemli, bu yüzden banka düzeyinde sertifikalı şifreleme teknolojileri kullanıyoruz.

Cihaz Arkasındaki Bağlantılar

Güç Girişi 
Two wires, 15VDC. Please note: We do not use battery power. A mains power supply enables on-demand live video at any time and not only when a visitor has pushed the doorbell button. Batteries are also critical in cold climate zones. This is why we ship the DoorBird with a 15VDC power supply with extra audio interference-suppression which you can connect to your existing two wires and plug it inside a wall socket within your house (Input 110-240VAC). We can also supply a DIN rail power supply upon request. You can also power the DoorBird via the integrated network interface using a Power over Ethernet Switch or Injector (PoE 802.3af Mode-A), e.g. D-Link DGS-1008P or TP-Link TL-PoE150S.
Ethernet 
Wifi bağlantısını kullanmak istemezseniz cihazı data kablosu ile internete bağlayabilirsiniz. Cihaz istenirse PoE 802.3af Mode-A “Ethernet Üzerinden Güç” olarak çalıştırılabilir. Bu sayede cihaz ekstra kablo gerektirmeksizin tek bir data kablosu ile hem cihazın enerjisini hemde data transferini yapabilir.
Kapı Zili
Kapı önünde bulunan ekstra bir zil butonu DoorBird IP Görüntülü Kapı İstasyonuna bağlanabilir. (iki telli, kuru kontak)
Kapı Otomatiği
Standard electric door, gate or garage opener or electrical door strike (two wires, potential-free relay contact)
Kapı Açma Düğmesi
Ev içerisinde bulunan iki kablo ile DoorBird IP Görüntülü Kapı İstasyonuna bağlayacağınız buton ile istenirse ana kapıyı veya bağlı olan garaj kapısını açabilirsiniz.

Bağlı Evler

DoorBird ile nerede olursanız olun eviniz parmaklarınızın ucunda. Herhangi bir DoorBird IP Görüntülü Kapı İstasyonuna kolayca bağlanabilen farklı akıllı Eklenti cihazları sunuyoruz. Bu cihazları herhangi bir ek kurulum yapmadan hızlıca cihaza entegre edebiliyorsunuz. Ayrıca DoorBird'ünüzü akıllı kilitler ve hatta kendi ev otomasyon sisteminiz gibi üçüncü taraf bileşenlerle birleştirmek için DoorBird Connect özelliğimizi ve API'mizi kullanabilirsiniz.

 

Open chat
Merhaba. Yardımcı olmamızı ister misiniz?